Kupuj części i maszyny w komtechnik.pl: sprzedaz@komtechnik.pl tel: 782-163-548
wtorek, 25 czerwca 2024

KomTechnik Jacek Gawior
Staniowice 25
28-305 Sobków
Regon: 260560476
NIP:656-210-92-02
sprzedaz@komtechnik.pl
tel: 782-163-548

2450lwomo12.jpg

Recenzje Produktów

BERTI FB/P 400

Poręczna i dobra kosiarka. Można bez obaw brać. Przydaje się przy koszeniu dużych terenów np. miejskich.

Odśnieżarka wirnikowa 1200 S – 1500 S

Zakup bardzo szybki, zadzwoniliśmy, zapłaciliśmy, po 12 dniach mieliśmy maszynę u siebie. Aha, wynegocjowaliśmy darmowy transport :) Polecam

SklepWózki Widłowe

Pługi wirnikowe

Pługi

Posypywarki

Zamiatarki ręczne

Kosiarki

Przyczepy

Śmieciarki

Zamiatarki

Pojazdy - nośniki narzędzi

Koparki - ładowarki

Ładowarki

Szczotki techniczne

Odśnieżarki

Quady

Części zamienne

Oleje

Filtry
Start feed-image Wpisy RSS
Kary dla firm odśnieżających

Nie łatwo się mierzyć z siłami natury!

Przed opadami śniegu przedstawiciele firm odśnieżających, pracownicy GDDKiA jak co roku uspokajali i chwalili się przygotowaniami do zimy. Ta gotowość, to były oczywiście pełne magazyny soli oraz cała masa sprzętu do odśnieżania i walki z gołoledzią. Po pierwszych opadach śniegu media ogłosiły tak jak to już się przyjęło: „drogowcy znów zaspali”.

Po kilku dniach intensywnych opadów śniegu w wielu miastach w Polsce wypaczone zostały błędy firm biorących udział w walce z zimą.

Więcej…
 
Atak zimy - bezradność wobec naturySypnęło śniegiem, zasypane drogi, spóźnione autobusy i pociągi. Zima zaskoczyła nas ponownie. Wszyscy wiedzieli, że przyjdzie, ale znów nikt nie był wystarczająco przygotowany. Intensywne opady śniegu dają się we znaki mieszkańcom niemal całej Polski.


Dotarcie gdziekolwiek to nie lada wyczyn. Zarówno samochodem, jak i miejską komunikacją. Niektórzy kierowcy zdecydowali się wyjechać na trasy na letnich oponach, wzniesienia stają się wtedy nie do pokonania.
Ostatnie lata pokazały, że sól drogowa stała się cenionym towarem w czasie zimy. Sól musi posiadać odpowiednie parametry i jakość. Przeminęły czasy, gdy sól rozrzucano z przyczepy ciągnionej przez samochód. Przynajmniej teoretycznie tak jest, gdyż wielokrotnie widziałem jak drogowcy posypują rondo solą z wiaderka…


Więcej…
 
Targi Komtechnika 2010 zakończone
Najnowsze rozwiązania w zakresie ochrony środowiska, międzynarodowa reprezentacja liderów branży, specjalistyczne konferencje, spotkania biznesowe i warsztaty, przestrzenie specjalne,  pokazy maszyn i pojazdów w ruchu, konkursy i interesujące wystawy  – wszystko to można było zobaczyć na Międzynarodowych Targach Ochrony Środowiska POLEKO, Międzynarodowych Targach Techniki Komunalnej KOMTECHNIKA oraz Targach Produktów i Usług dla Samorządów Lokalnych GMINA, które właśnie się zakończyły.


Więcej…
 
Prześwietlamy artykuły - "Atak zimy"

Czytając artykuły w gazecie, oglądając telewizję czy szperając gdzieś w sieci, zakładamy, że przekazywane nam informacje są rzetelne. Trzeba sobie zdawać sprawę także z tego, że świat nie jest taki piękny niż czasami nam się wydaje.

Prześwietlając artykuł "Atak zimy" jak podaje PAP, GDDKiA dysponuje olbrzymim taborem pojazdów do odśnieżania i zwalczania gołoledzi, gotowych do wyjazdu.

Więcej…
 
Test zużycia paliwa Unimog U400

Daimler AG
Mercedes-Benz Unimog U 400

Zużycie paliwa podczas koszenia trawy
Unimog U 400 podczas symulowanej pracy koszenia
Unimog model U 400 jest często stosowany do koszenia poboczy drogowych wzdłuż dróg i autostrad.

Zużycie paliwa podczas przeprowadzanej symulacji koszenia w DLG Test Centre's Powermixer przy użyciu stanowiska pomiarowego.

U 400 z automatyczną skrzynią biegów (elektroniczna kontrola jazdy) i hydrostatycznym napędem używanym do koszenia.


Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 6