Kupuj części i maszyny w komtechnik.pl: sprzedaz@komtechnik.pl tel: 782-163-548
wtorek, 21 stycznia 2020

KomTechnik Jacek Gawior
Staniowice 25
28-305 Sobków
Regon: 260560476
NIP:656-210-92-02
sprzedaz@komtechnik.pl
tel: 782-163-548

mercedes2.jpg

Recenzje Produktów

BERTI FB/P 400

Poręczna i dobra kosiarka. Można bez obaw brać. Przydaje się przy koszeniu dużych terenów np. miejskich.

Odśnieżarka wirnikowa 1200 S – 1500 S

Zakup bardzo szybki, zadzwoniliśmy, zapłaciliśmy, po 12 dniach mieliśmy maszynę u siebie. Aha, wynegocjowaliśmy darmowy transport :) Polecam

SklepWózki Widłowe

Pługi wirnikowe

Pługi

Posypywarki

Zamiatarki ręczne

Kosiarki

Przyczepy

Śmieciarki

Zamiatarki

Pojazdy - nośniki narzędzi

Koparki - ładowarki

Ładowarki

Szczotki techniczne

Odśnieżarki

Quady

Części zamienne

Oleje

Filtry
Start feed-image Wpisy RSS
Nowości w Komtechnik !

Jak Państwo zapewne już wiecie, Nasz serwis intensywnie pracuje nad wprowadzeniem pierwszego w Polsce sklepu internetowego z maszynami komunalnymi. Zgodnie z Naszymi planami do 1 września na serwisie pojawią się już pierwsze oferty, zapraszamy do odwiedzania KomTechnik.pl codziennie i zapoznawania się z nowościami których będzie naprawdę dużo.

Więcej…
 
Lekkie, zwrotne, wielozadaniowe mikrociągniki Yamahy
Wpisany przez Jacek Gawior   

Są lekkie, zwrotne i niezastąpione w pracach porządkowych. Nic dziwnego, że pojazdy popularnie nazywane quadami powszechnie wykorzystywane są przez służby komunalne. Dwa typy takich czterokołowców ma w swojej ofercie firma Yamaha.

Więcej…
 
AUTOSTRADA POLSKA, MASZBUD - foto relacja
Wpisany przez Jacek Gawior   

fot. Jacek Gawior


W dniach 10-13 maja 2011r. odbyły się w Kielcach targi AUTOSTRADA-POLSKA, TRAFFIC-EXPO-TILL oraz MASZBUD. Na targach nie zabrakło ogromnych maszyn drogowych oraz najnowocześniejszych technologii budownictwa drogowego.

Czołowi producenci z kraju i ze świata na powierzchni blisko 33.000 metrów kwadratowych przedstawiały swoją ofertę związaną z inżynierią ruchu, bezpieczeństwem drogowym i budownictwem. Na stoiskach można było zobaczyć również materiały i surowce do budowy dróg, urządzenia do znakowania, ciężkie maszyny i części infrastruktury związane z eksploatacją dróg.

Czytaj więcej
 
Nowoczesne systemy sterownia maszyn roboczychCiągły postęp w dziedzinie elektroniki i tym samym automatyki przemysłowej sprzyja coraz powszechniejszemu stosowaniu zaawansowanych technologii przesyłu informacji. Nowoczesne pojazdy użytkowe i specjalistyczne zadziwiają swoimi możliwościami. „Mózgiem” nowoczesnego pojazdu jest magistrala informatyczna CAN-Bus. System ten wykorzystuje wspólną drogę komunikacyjną między różnymi elementami sterującymi.  Technologia „CAN” ułatwiła wymianę danych między poszczególnymi sterownikami pojazdów, co przekłada się na efektywniejsze sterowanie, diagnozowanie i optymalizowanie pracy.Więcej…
 
Fałszywe oszczędnościZapewnienia drogowców przed rozpoczęciem zimy nie napawają optymizmem. Jak co roku ogłaszają, że są przygotowani i pieniędzy na odśnieżanie nigdy nie zabraknie.

Miliony złotych kosztuje odśnieżanie dróg w kraju. Zwykle już w pierwszych dniach ostrej zimy okazuje się, że jest to więcej niż planowano i już wiadomo, że konieczne będą oszczędności. Prawdopodobnie na budowie nowych dróg  i remontach. Zimowe utrzymanie dróg to nie tylko odśnieżanie ulic i wywożenie śniegu, to także doraźne łatanie dziur.


W trakcie trwania akcji zimowej zwykle konieczne stają się przesunięcia w budżecie, by pieniędzy na odśnieżanie i łatanie dziur w jezdniach nie zabrakło. Ani dyrektorzy miejskich spółek odpowiedzialnych za utrzymanie zimowe dróg, ani nikt z General Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, nie chce zdradzić na czym będą oszczędzać. Te pieniądze, które uda się zaoszczędzić idą na tzw. remonty cząstkowe nawierzchni dróg. Także Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad może liczyć na zaoszczędzenie pewnej kwoty. Rzecznik tej instytucji zapewnia, że ani złotówka nie wróci do budżetu centralnego.Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 9