Kupuj części i maszyny w komtechnik.pl: sprzedaz@komtechnik.pl tel: 782-163-548
wtorek, 25 czerwca 2024

KomTechnik Jacek Gawior
Staniowice 25
28-305 Sobków
Regon: 260560476
NIP:656-210-92-02
sprzedaz@komtechnik.pl
tel: 782-163-548

416cabrio1.jpg

Recenzje Produktów

BERTI FB/P 400

Poręczna i dobra kosiarka. Można bez obaw brać. Przydaje się przy koszeniu dużych terenów np. miejskich.

Odśnieżarka wirnikowa 1200 S – 1500 S

Zakup bardzo szybki, zadzwoniliśmy, zapłaciliśmy, po 12 dniach mieliśmy maszynę u siebie. Aha, wynegocjowaliśmy darmowy transport :) Polecam

SklepWózki Widłowe

Pługi wirnikowe

Pługi

Posypywarki

Zamiatarki ręczne

Kosiarki

Przyczepy

Śmieciarki

Zamiatarki

Pojazdy - nośniki narzędzi

Koparki - ładowarki

Ładowarki

Szczotki techniczne

Odśnieżarki

Quady

Części zamienne

Oleje

Filtry
Start feed-image Wpisy RSS
Zamiatarki Tennant Green Machines 414/424Green Machines 414 / 424 "Tam, gdzie inne się nie zmieszczą"

Zamiatarka Tennant - Green Machines serii 400 to maszyna doskonała do miejsc, gdzie nie mogą pracować większe maszyny - wąskich pasaży, chodników, zatłoczonych miejsc lub gdzie nie ma potrzeby kupowania większych maszyn takich jak parkingi sklepowe, tereny przy firmach.

Czytaj więcej
 
Zamiatarka uliczna ZM-260Zamiatarka ta przeznaczona jest do zbierania zanieczyszczeń z ulic, placów i dróg o utwardzonej nawierzchni oraz ich wywozu na wysypisko. Posiada system recyrkulacji powietrza transportującego zmiotki. Dla uniknięcia pylenia zamiatana powierzchnia zraszana jest wodą wypływającą z dysz, znajdujących się w rejonie szczotek talerzowych, szczotki walcowej i w ssawie. Zastosowanie hydrauliki zachodniej sprawia, że zamiatarka pracuje cicho i bezawaryjnie. W wersji standardowej wyposażona jest w szczotkę walcową i szczotkę talerzową z prawej strony. Szczotka talerzowa posiada regulację pochylenia oraz docisku do podłoża i do krawężnika. Zamiennie, w miejsce szczotki talerzowej, może być montowany frez do usuwania twardych zanieczyszczeń pozimowych. Na wyposażeniu znajduje się także pistolet wodny do mycia, z możliwością użycia detergentów. Nadbudowa przystosowana jest do szybkiego demontażu i zamontowania w jej miejsce piaskarko-solarki, na okres zimowy.

Więcej…
 
Samochód śmieciarka SM-400Śmieciarka tego typu przeznaczona jest głównie do opróżniania pojemników typu dzwon lub podobnych, za pomocą żurawia zamontowanego za kabiną samochodu. Samochód może również obsługiwać inne typy pojemników posiadających taki sam system opróżniania, służące do gromadzenia odpadów z tworzyw sztucznych, opakowań metalowych, makulatury oraz stłuczki szklanej. Zbiornik wyposażony jest w płytę wypychająco-prasującą z napędem hydraulicznym, o nacisku ~ 40.0 kN, hydraulicznie otwierany kosz zasypowy oraz pokrywę tylną. Pokrywa kosza zasypowego i pokrywa tylna gwarantują, że w czasie transportu nie jest zanieczyszczane środowisko.

Więcej…
 
Zamiatarka Schmidt Swingo 200
Kompaktowa zamiatarka SWINGO jest optymalnym rozwiązaniem dla większości wymagań w zakresie oczyszczania. Wyposażona w mocny silnik diesla, spełniający normy Euro 4, oraz hydrostatyczny układ napędowy, poruszając się z prędkością do 50 km/godz. zamiatarka SWINGO może w bardzo krótkim czasie dotrzeć do każdego miejsca, gdzie należy posprzątać.

Więcej…
 
Hakowiec smw-642
Urządzenie hakowe SMW-642 przeznaczone jest do załadunku i wyładunku kontenerów wykonanych w/g normy DIN 30722 o pojemności od 16 do 34m3 i długości od 5,5 do 6,5m. Wznios ucha znajduje się na wysokości 1570 mm. Maksymalny udźwig dźwignika hakowego wynosi 13.500 kg. Nadbudowa załadowczo-wyładowcza wyposażona jest w elementy zaczepowo-blokujące. Sterowanie urządzeniem hakowym odbywa się z kabiny kierowcy.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 6