Kupuj części i maszyny w komtechnik.pl: sprzedaz@komtechnik.pl tel: 782-163-548
środa, 05 października 2022

KomTechnik Jacek Gawior
Staniowice 25
28-305 Sobków
Regon: 260560476
NIP:656-210-92-02
sprzedaz@komtechnik.pl
tel: 782-163-548

max_load.jpg

Recenzje Produktów

BERTI FB/P 400

Poręczna i dobra kosiarka. Można bez obaw brać. Przydaje się przy koszeniu dużych terenów np. miejskich.

Odśnieżarka wirnikowa 1200 S – 1500 S

Zakup bardzo szybki, zadzwoniliśmy, zapłaciliśmy, po 12 dniach mieliśmy maszynę u siebie. Aha, wynegocjowaliśmy darmowy transport :) Polecam

SklepWózki Widłowe

Pługi wirnikowe

Pługi

Posypywarki

Zamiatarki ręczne

Kosiarki

Przyczepy

Śmieciarki

Zamiatarki

Pojazdy - nośniki narzędzi

Koparki - ładowarki

Ładowarki

Szczotki techniczne

Odśnieżarki

Quady

Części zamienne

Oleje

Filtry
Start feed-image Wpisy RSS
Zamiatarka Brodd-son Europa


Zamiatarka elewatorowa, która ładuje zanieczyszczenia bezpośrednio na platformę ciężarówki. Wydajność zamiatania do 1,3 tony na minutę. Prędkość transportu do 80 km/h.

Więcej…
 
Schmidt Broddway Senior 3

Nowoczesna zamiatarka.

Zamiatarki marki Broddway pojawił się w Polsce i innych krajach wschodnich  w latach 90-tych.  Szwedzka technika zamiatania cechowała się i nadal cechuje olbrzymią wydajnością i jakością. Broddway Senior umożliwia zamiatanie w bardzo ciężkich warunkach, przy dużej ilości piachu czy gruzu nawet do 1,2 tony na minutę. W niedługim czasie można zebrać góry śmieci zalegające na ulicach miasta po festiwalach lub innych imprezach masowych, a także hałdy piachu zalegające przy krawężniku po długiej zimie, jak również okruchy asfaltu po frezowania warstw asfaltowych. Maszyny tego typu są niezbędnym narzędziem pracy przy sprzątaniu pozimowym dróg i placów.


Więcej…
 
Berti modele TA, TA/S

Kosiarki Berti
Model TA

Idealny do mulczowania traw, gałęzi, odrostów o średnicy do 3-4 cm. Na skarpy, łąki, przydroża. Zapotrzebowanie mocy 60 – 100 KM. Szerokość robocza 140 -250 cm. Ciągnik musi posiadać dwa podwójnie działające wyjścia hydrauliki zewnętrznej.

Więcej…
 
Mocne specjalistyczne miniaturkiPodstawowym walorem  jest uniwersalność. W ciągu kilkudziesięciu minut  można przygotować je do pełnienia funkcji piaskarki, zamiatarki, pługa czy kosiarki. Specjalistyczne samochodziki to mocne miniaturki znajdują zastosowanie głównie w służbach komunalnych i drogowych.
Więcej…
 
Zamiatarka T-801 i T-801/1 POM AugustówPracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Spółka z o.o.

Zamiatarka T-801 i T-801/1

Zamiatarka przeznaczona jest do zamiatania z jednoczesnym zbieraniem śmieci z takich powierzchni jak: drogi, place i chodniki pokryte asfaltem, betonem lub kostką brukową. Zamiatarkę można użyć do zamiatania na jedną stronę, po uprzednim zdemontowaniu zbiornika na śmieci np. do zimowego utrzymania dróg, placów, chodników.


Zobacz więcej
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 8