Kupuj części i maszyny w komtechnik.pl: sprzedaz@komtechnik.pl tel: 782-163-548
środa, 05 października 2022

KomTechnik Jacek Gawior
Staniowice 25
28-305 Sobków
Regon: 260560476
NIP:656-210-92-02
sprzedaz@komtechnik.pl
tel: 782-163-548

unimog001.jpg

Recenzje Produktów

BERTI FB/P 400

Poręczna i dobra kosiarka. Można bez obaw brać. Przydaje się przy koszeniu dużych terenów np. miejskich.

Odśnieżarka wirnikowa 1200 S – 1500 S

Zakup bardzo szybki, zadzwoniliśmy, zapłaciliśmy, po 12 dniach mieliśmy maszynę u siebie. Aha, wynegocjowaliśmy darmowy transport :) Polecam

SklepWózki Widłowe

Pługi wirnikowe

Pługi

Posypywarki

Zamiatarki ręczne

Kosiarki

Przyczepy

Śmieciarki

Zamiatarki

Pojazdy - nośniki narzędzi

Koparki - ładowarki

Ładowarki

Szczotki techniczne

Odśnieżarki

Quady

Części zamienne

Oleje

Filtry
Start feed-image Wpisy RSS
Nowoczesne posypywarki - supermaszyny na zimowe dorogi

Najnowocześniejszy sprzęt do odśnieżania dróg i walki z gołoledzią  jest obecnie wysoce specjalistyczny i wykorzystuje nowinki techniczne. Współczesne posypywarki sterowane są przez zaawansowane sterowniki elektroniczne.
Pilot sterujący najnowszych posypywarek firmy Epoke.
Układ hydrauliki siłowej i zraszania solanką w posypywarkach Epoke.
Czytaj więcej
 
Szczotki walcowe Schmidt LKS

Popup


Sprawdzona już konstrukcja hydraulicznie napędzanych doczepianych szczotek walcowych LKS, dzięki możliwości zastosowania różnych materiałów, równie dobrze sprawdzają się podczas zamiatania w lecie jak i odśnieżania w zimie.


Zobacz więcej
 
Schmidt Turbo stream TS 10 000

Firma Schmidt jest znanym międzynarodowym liderem produkującym sprzęt do odśnieżania i zamiatania. Firma ta wyróżnia się wśród producentów sprzętu lotniskowego.

Nowością wśród produktów Schmidt jest TS 10000, pojazd z pługiem wirnikowym, potrafiący w rekordowym czasie usunąć zalegający śnieg, umożliwiając szybsze oczyszczenie pasów lotniska. TS 10 000 o mocy całkowitej 681 kW jest nie do pobicia na przy szybkim i profesjonalnym usuwaniu dużej ilości śniegu! Maszyna ta jest jak na razie jedynym egzemplarzem!

Przeczytaj więcej
 
Zamiatarki Tennant Green Machines 414/424Green Machines 414 / 424 "Tam, gdzie inne się nie zmieszczą"

Zamiatarka Tennant - Green Machines serii 400 to maszyna doskonała do miejsc, gdzie nie mogą pracować większe maszyny - wąskich pasaży, chodników, zatłoczonych miejsc lub gdzie nie ma potrzeby kupowania większych maszyn takich jak parkingi sklepowe, tereny przy firmach.

Czytaj więcej
 
Zamiatarka uliczna ZM-260Zamiatarka ta przeznaczona jest do zbierania zanieczyszczeń z ulic, placów i dróg o utwardzonej nawierzchni oraz ich wywozu na wysypisko. Posiada system recyrkulacji powietrza transportującego zmiotki. Dla uniknięcia pylenia zamiatana powierzchnia zraszana jest wodą wypływającą z dysz, znajdujących się w rejonie szczotek talerzowych, szczotki walcowej i w ssawie. Zastosowanie hydrauliki zachodniej sprawia, że zamiatarka pracuje cicho i bezawaryjnie. W wersji standardowej wyposażona jest w szczotkę walcową i szczotkę talerzową z prawej strony. Szczotka talerzowa posiada regulację pochylenia oraz docisku do podłoża i do krawężnika. Zamiennie, w miejsce szczotki talerzowej, może być montowany frez do usuwania twardych zanieczyszczeń pozimowych. Na wyposażeniu znajduje się także pistolet wodny do mycia, z możliwością użycia detergentów. Nadbudowa przystosowana jest do szybkiego demontażu i zamontowania w jej miejsce piaskarko-solarki, na okres zimowy.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 8