Kupuj części i maszyny w komtechnik.pl: sprzedaz@komtechnik.pl tel: 782-163-548
wtorek, 21 stycznia 2020

KomTechnik Jacek Gawior
Staniowice 25
28-305 Sobków
Regon: 260560476
NIP:656-210-92-02
sprzedaz@komtechnik.pl
tel: 782-163-548

unimog U1201974.jpg

Recenzje Produktów

BERTI FB/P 400

Poręczna i dobra kosiarka. Można bez obaw brać. Przydaje się przy koszeniu dużych terenów np. miejskich.

Odśnieżarka wirnikowa 1200 S – 1500 S

Zakup bardzo szybki, zadzwoniliśmy, zapłaciliśmy, po 12 dniach mieliśmy maszynę u siebie. Aha, wynegocjowaliśmy darmowy transport :) Polecam

SklepWózki Widłowe

Pługi wirnikowe

Pługi

Posypywarki

Zamiatarki ręczne

Kosiarki

Przyczepy

Śmieciarki

Zamiatarki

Pojazdy - nośniki narzędzi

Koparki - ładowarki

Ładowarki

Szczotki techniczne

Odśnieżarki

Quady

Części zamienne

Oleje

Filtry
Start feed-image Wpisy RSS
Berti modele TA, TA/S

Kosiarki Berti
Model TA

Idealny do mulczowania traw, gałęzi, odrostów o średnicy do 3-4 cm. Na skarpy, łąki, przydroża. Zapotrzebowanie mocy 60 – 100 KM. Szerokość robocza 140 -250 cm. Ciągnik musi posiadać dwa podwójnie działające wyjścia hydrauliki zewnętrznej.

Więcej…
 
Mocne specjalistyczne miniaturkiPodstawowym walorem  jest uniwersalność. W ciągu kilkudziesięciu minut  można przygotować je do pełnienia funkcji piaskarki, zamiatarki, pługa czy kosiarki. Specjalistyczne samochodziki to mocne miniaturki znajdują zastosowanie głównie w służbach komunalnych i drogowych.
Więcej…
 
Zamiatarka T-801 i T-801/1 POM AugustówPracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Spółka z o.o.

Zamiatarka T-801 i T-801/1

Zamiatarka przeznaczona jest do zamiatania z jednoczesnym zbieraniem śmieci z takich powierzchni jak: drogi, place i chodniki pokryte asfaltem, betonem lub kostką brukową. Zamiatarkę można użyć do zamiatania na jedną stronę, po uprzednim zdemontowaniu zbiornika na śmieci np. do zimowego utrzymania dróg, placów, chodników.


Zobacz więcej
 
Nowoczesne posypywarki - supermaszyny na zimowe dorogi

Najnowocześniejszy sprzęt do odśnieżania dróg i walki z gołoledzią  jest obecnie wysoce specjalistyczny i wykorzystuje nowinki techniczne. Współczesne posypywarki sterowane są przez zaawansowane sterowniki elektroniczne.
Pilot sterujący najnowszych posypywarek firmy Epoke.
Układ hydrauliki siłowej i zraszania solanką w posypywarkach Epoke.
Czytaj więcej
 
Wzrośnie sprzedaż sprzętu do odśnieżania w 2010r.?

   

Najprawdopodobniej w 2010r. wzrośnie sprzedaż specjalistycznego sprzętu do odśnieżania dróg w tym pługów i posypywarek. Należy się spodziewać, że rok 2010 będzie dla firm produkujących urządzenia do odśnieżania rokiem wzrostu produkcji. Wiele przedsiębiorstw,  świadczących usługi odśnieżania w zimie, które jeszcze w 2008r. z powodu braku zimy żałowało zakupu drogich posypywarek i pługów, w tym roku cieszą się z tamtych decyzji. Posypywarki i pługi są sprzętem sezonowym a ich utrzymanie nie należy do tanich. Brak zimy w poprzednich latach spowodował, że utrzymywanie maszyn było nie rentowne. W tegoroczną zimę spółki, które zdecydowały się podpisać umowy na  zimowe utrzymanie dróg, nie mają powodów do narzekań. Przy ostatnich opadach śniegu, występującej gołoledzi, drogowcy pracy mają mnóstwo.


Czytaj więcej
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 9