Kupuj części i maszyny w komtechnik.pl: sprzedaz@komtechnik.pl tel: 782-163-548
wtorek, 23 października 2018

KomTechnik Jacek Gawior
Staniowice 25
28-305 Sobków
Regon: 260560476
NIP:656-210-92-02
sprzedaz@komtechnik.pl
tel: 782-163-548

frame.jpg

Recenzje Produktów

BERTI FB/P 400

Poręczna i dobra kosiarka. Można bez obaw brać. Przydaje się przy koszeniu dużych terenów np. miejskich.

Odśnieżarka wirnikowa 1200 S – 1500 S

Zakup bardzo szybki, zadzwoniliśmy, zapłaciliśmy, po 12 dniach mieliśmy maszynę u siebie. Aha, wynegocjowaliśmy darmowy transport :) Polecam

SklepWózki Widłowe

Pługi wirnikowe

Pługi

Posypywarki

Zamiatarki ręczne

Kosiarki

Przyczepy

Śmieciarki

Zamiatarki

Pojazdy - nośniki narzędzi

Koparki - ładowarki

Ładowarki

Szczotki techniczne

Odśnieżarki

Quady

Części zamienne

Oleje

Filtry
Start feed-image Wpisy RSS
Śmieciarki ekologiczne


Walka ze śmieciami w miastach polega przede wszystkim na odpowiednim zarządzaniu odpadami. Wywóz śmieci ma ścisły związek z ekologią. Dymiące śmieciarki to często codzienny widok w Polskich miastach. Coraz ostrzejsze normy dotyczą wszystkich pojazdów, w tym komunalnych. Postęp techniczny jest wyjątkowo szybki, dlatego producenci nie próżnują i korzystają z nowinek technicznych. Przyszłość należy do śmieciarek hybrydowych.

Czytaj więcej
 
Schmidt Turbo stream TS 10 000

Firma Schmidt jest znanym międzynarodowym liderem produkującym sprzęt do odśnieżania i zamiatania. Firma ta wyróżnia się wśród producentów sprzętu lotniskowego.

Nowością wśród produktów Schmidt jest TS 10000, pojazd z pługiem wirnikowym, potrafiący w rekordowym czasie usunąć zalegający śnieg, umożliwiając szybsze oczyszczenie pasów lotniska. TS 10 000 o mocy całkowitej 681 kW jest nie do pobicia na przy szybkim i profesjonalnym usuwaniu dużej ilości śniegu! Maszyna ta jest jak na razie jedynym egzemplarzem!

Przeczytaj więcej
 
Zamiatarki Tennant Green Machines 414/424Green Machines 414 / 424 "Tam, gdzie inne się nie zmieszczą"

Zamiatarka Tennant - Green Machines serii 400 to maszyna doskonała do miejsc, gdzie nie mogą pracować większe maszyny - wąskich pasaży, chodników, zatłoczonych miejsc lub gdzie nie ma potrzeby kupowania większych maszyn takich jak parkingi sklepowe, tereny przy firmach.

Czytaj więcej
 
Zamiatarka uliczna ZM-260Zamiatarka ta przeznaczona jest do zbierania zanieczyszczeń z ulic, placów i dróg o utwardzonej nawierzchni oraz ich wywozu na wysypisko. Posiada system recyrkulacji powietrza transportującego zmiotki. Dla uniknięcia pylenia zamiatana powierzchnia zraszana jest wodą wypływającą z dysz, znajdujących się w rejonie szczotek talerzowych, szczotki walcowej i w ssawie. Zastosowanie hydrauliki zachodniej sprawia, że zamiatarka pracuje cicho i bezawaryjnie. W wersji standardowej wyposażona jest w szczotkę walcową i szczotkę talerzową z prawej strony. Szczotka talerzowa posiada regulację pochylenia oraz docisku do podłoża i do krawężnika. Zamiennie, w miejsce szczotki talerzowej, może być montowany frez do usuwania twardych zanieczyszczeń pozimowych. Na wyposażeniu znajduje się także pistolet wodny do mycia, z możliwością użycia detergentów. Nadbudowa przystosowana jest do szybkiego demontażu i zamontowania w jej miejsce piaskarko-solarki, na okres zimowy.

Więcej…
 
Samochód śmieciarka SM-400Śmieciarka tego typu przeznaczona jest głównie do opróżniania pojemników typu dzwon lub podobnych, za pomocą żurawia zamontowanego za kabiną samochodu. Samochód może również obsługiwać inne typy pojemników posiadających taki sam system opróżniania, służące do gromadzenia odpadów z tworzyw sztucznych, opakowań metalowych, makulatury oraz stłuczki szklanej. Zbiornik wyposażony jest w płytę wypychająco-prasującą z napędem hydraulicznym, o nacisku ~ 40.0 kN, hydraulicznie otwierany kosz zasypowy oraz pokrywę tylną. Pokrywa kosza zasypowego i pokrywa tylna gwarantują, że w czasie transportu nie jest zanieczyszczane środowisko.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 9