Kupuj części i maszyny w komtechnik.pl: sprzedaz@komtechnik.pl tel: 782-163-548
sobota, 14 grudnia 2019

KomTechnik Jacek Gawior
Staniowice 25
28-305 Sobków
Regon: 260560476
NIP:656-210-92-02
sprzedaz@komtechnik.pl
tel: 782-163-548

u-500Black1.jpg

Recenzje Produktów

BERTI FB/P 400

Poręczna i dobra kosiarka. Można bez obaw brać. Przydaje się przy koszeniu dużych terenów np. miejskich.

Odśnieżarka wirnikowa 1200 S – 1500 S

Zakup bardzo szybki, zadzwoniliśmy, zapłaciliśmy, po 12 dniach mieliśmy maszynę u siebie. Aha, wynegocjowaliśmy darmowy transport :) Polecam

SklepWózki Widłowe

Pługi wirnikowe

Pługi

Posypywarki

Zamiatarki ręczne

Kosiarki

Przyczepy

Śmieciarki

Zamiatarki

Pojazdy - nośniki narzędzi

Koparki - ładowarki

Ładowarki

Szczotki techniczne

Odśnieżarki

Quady

Części zamienne

Oleje

Filtry
Start feed-image Wpisy RSS
Nowe produkty w naszym sklepie

Upływają kolejne dni a w naszym sklepie pojawia się coraz więcej maszyn. W tej chwili oferujemy maszyny takich firm Berti, Caster, Eco Technologies, Hako, Trilo, Pronar. Obecnie w sklepie posiadamy następujące kategorie w których znajdziecie maszyny komunalne:

Wózki widłowe

Pługi wirnikowe

Pługi

Posypywarki / Solarki / Piaskarki

Zamiatarki / Zamiatarki przemysłowe

Kosiarki drogowe

Przyczepy 

Na wszystkie maszyny udzielamy stosownych gwarancji, zapraszamy więc do kontaktu oraz zakupów. Asortyment będzie wciąż uzupełniany dlatego zapraszamy codziennie do odwiedzin serwisu Komtechnik.pl !

Zapraszamy do współpracy także wszystkich producentów którzy chcą sprzedawać swoje produkty za pośrednictwem naszego portalu.

Mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Tel: 782163548

 
Maszyny oferowane przez Komtechnik.pl podbijają serca przedsiębiorstw !

  Jednym z pierwszych naszych klientów jest EGM Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, operator m.in Kopalni Wapieni Wierzbica w Gminie Sobków. Przedsiębiorstwo od dłuższego czasu miało problemy błotem oraz pyłem wynoszonym poprzez ciężarówki na drogę dojazdową.

W zdjęciach prezentowanych poniżej jest podany typowy przykład dróg oraz placów gdzie w ruch muszą wejść zaawansowane oraz najlepsze jakościowo maszyny. W przypadku kopalni węgla oraz wszelkich kruszyw czy wapieni zwykłe małe zamiatarki nie zdają egzaminu co przyprawia o ból głowy zarządców firm. Dodatkowo w tym miejscu dochodzi jeszcze pytanie czy nie warto zainwestować więcej pieniędzy oraz dodać moduły które mogą przydać się podczas zimy, czyli np. pług wirnikowy.Zdjęcia drogi dojazdowej do kopalni wapienia:

Kopalnia WierzbicaKopalnia Wierzbica

Kopalnia Wierzbica
Kopalnia WierzbicaKopalnia Wierzbica


 
Infrastruktura 2011 już 15 listopada w Warszawie !

Tegoroczna IX edycja Międzynarodowych Targów Infrastruktury Miejskiej i Drogowej INFRASTRUKTURA 2011 odbędzie się w dniach 15-17 listopada. Na targach zaprezentują się firmy ze wszystkich obszarów infrastruktury drogowej, w tym również z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego, a także firmy posiadające oferty w zakresie budowy i modernizacji infrastruktury miejskiej. Wydarzenie będzie okazją do spotkania z przedstawicielami władz i instytucji rządowych oraz samorządowych. Ponadto imprezie będzie towarzyszył bogaty program merytoryczny, liczne konferencje, warsztaty i seminaria poświęcone aktualnym zagadnieniom branży. Targi INFRASTRUKTURA odbędą się w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie.

Więcej…
 
Yamaha rozwija się w Polsce !


Pracownicy służb komunalnych maja do dyspozycji 20 punktów, w których mogą zapoznać się z ofertą profesjonalnego wyposażenia mikrociągników TechLander. Dzięki rozwiniętej sieci sprzedaży i serwisów w każdej sytuacji klient może liczyć na fachową i uprzejmą pomoc autoryzowanych dealerów i mechaników podczas okresu gwarancyjnego, a także po jego zakończeniu.

Miejscowi dilerzy dostarczają nie tylko produkty ale także fachową pomoc przy wyborze lub wykorzystaniu produktów firmy Yamaha. Doradzają również jak pozyskać środki Unii Europejskiej na sfinansowanie zakupu mikrociągników oraz urządzeń towarzyszących.Rosnąca liczba maszyn tej marki pracujących w Polsce wymusza konieczność zaopatrzenia w części zamienne oraz wykonywania profesjonalnej obsługi serwisowej. Nowi dealerzy Yamaha to uznane firmy sprzedające od wielu lat maszyny rolnicze, leśne i komunalne.

W ofercie TechLandera znajdują się: przednia kosiarka bijakowa, zaczepiana kosiarka nożowa, opryskiwacz, siewnik, zamiatarka montowana z przodu, pług wielofunkcyjny, zaczepiana zamiatarka z pojemnikiem oraz przyczepa. TechLander to marka własna profesjonalnego osprzętu rolniczego do pojazdów ATV firmy Yamaha. Liczne urządzenia dodatkowe TechLander zaprojektowane specjalnie do mikrociągników Yamaha umożliwiają wykorzystanie ich w dziesiątkach różnych prac. Pojazdy ATV wyposażone w osprzęt TechLander stanowią pomoc w pracach służb komunalnych, gospodarstwach rolnych, leśnych i sadach 


Oddział w Polsce wprowadził również do sprzedaży własną markę profesjonalnego osprzętu rolniczego do pojazdów ATV - TechLander. Liczne urządzenia dodatkowe TechLander zaprojektowane specjalnie do mikrociągników Yamaha umożliwiają wykorzystanie ich w dziesiątkach różnych prac. Pojazdy ATV wyposażone w osprzęt TechLander stanowią pomoc w gospodarstwach rolnych, leśnych, sadach i pracach służb komunalnych. Yamaha Motor jest reprezentowana w kraju przez Yamaha Motor Middle Europe - Oddział w Polsce. Oddział  oferuje na polskim rynku motocykle, skutery, pojazdy ATV, skutery śnieżne, wózki golfowe, generatory oraz sprzęt marine marki Yamaha.

 
Maszyny oraz części w sprzedaży na KomTechnik.pl !

Z radością ogłaszamy że od dnia dzisiejszego nasz serwis internetowy rozpoczyna sprzedaż maszyn oraz części z branży komunalnej. Wszystkich zainteresowanych Naszą ofertą zapraszamy do kontaktu pod  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. bądź pod numer telefoniczny 726151825

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 9