Kupuj części i maszyny w komtechnik.pl: sprzedaz@komtechnik.pl tel: 782-163-548
wtorek, 25 czerwca 2024

KomTechnik Jacek Gawior
Staniowice 25
28-305 Sobków
Regon: 260560476
NIP:656-210-92-02
sprzedaz@komtechnik.pl
tel: 782-163-548

u 1.jpg

Recenzje Produktów

BERTI FB/P 400

Poręczna i dobra kosiarka. Można bez obaw brać. Przydaje się przy koszeniu dużych terenów np. miejskich.

Odśnieżarka wirnikowa 1200 S – 1500 S

Zakup bardzo szybki, zadzwoniliśmy, zapłaciliśmy, po 12 dniach mieliśmy maszynę u siebie. Aha, wynegocjowaliśmy darmowy transport :) Polecam

SklepWózki Widłowe

Pługi wirnikowe

Pługi

Posypywarki

Zamiatarki ręczne

Kosiarki

Przyczepy

Śmieciarki

Zamiatarki

Pojazdy - nośniki narzędzi

Koparki - ładowarki

Ładowarki

Szczotki techniczne

Odśnieżarki

Quady

Części zamienne

Oleje

Filtry
Start feed-image Wpisy RSS
Maszyny oferowane przez Komtechnik.pl podbijają serca przedsiębiorstw !

  Jednym z pierwszych naszych klientów jest EGM Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, operator m.in Kopalni Wapieni Wierzbica w Gminie Sobków. Przedsiębiorstwo od dłuższego czasu miało problemy błotem oraz pyłem wynoszonym poprzez ciężarówki na drogę dojazdową.

W zdjęciach prezentowanych poniżej jest podany typowy przykład dróg oraz placów gdzie w ruch muszą wejść zaawansowane oraz najlepsze jakościowo maszyny. W przypadku kopalni węgla oraz wszelkich kruszyw czy wapieni zwykłe małe zamiatarki nie zdają egzaminu co przyprawia o ból głowy zarządców firm. Dodatkowo w tym miejscu dochodzi jeszcze pytanie czy nie warto zainwestować więcej pieniędzy oraz dodać moduły które mogą przydać się podczas zimy, czyli np. pług wirnikowy.Zdjęcia drogi dojazdowej do kopalni wapienia:

Kopalnia WierzbicaKopalnia Wierzbica

Kopalnia Wierzbica
Kopalnia WierzbicaKopalnia Wierzbica


 
Maszyny oraz części w sprzedaży na KomTechnik.pl !

Z radością ogłaszamy że od dnia dzisiejszego nasz serwis internetowy rozpoczyna sprzedaż maszyn oraz części z branży komunalnej. Wszystkich zainteresowanych Naszą ofertą zapraszamy do kontaktu pod  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. bądź pod numer telefoniczny 726151825

 
Nowości w Komtechnik !

Jak Państwo zapewne już wiecie, Nasz serwis intensywnie pracuje nad wprowadzeniem pierwszego w Polsce sklepu internetowego z maszynami komunalnymi. Zgodnie z Naszymi planami do 1 września na serwisie pojawią się już pierwsze oferty, zapraszamy do odwiedzania KomTechnik.pl codziennie i zapoznawania się z nowościami których będzie naprawdę dużo.

Więcej…
 
AUTOSTRADA POLSKA, MASZBUD - foto relacja
Wpisany przez Jacek Gawior   

fot. Jacek Gawior


W dniach 10-13 maja 2011r. odbyły się w Kielcach targi AUTOSTRADA-POLSKA, TRAFFIC-EXPO-TILL oraz MASZBUD. Na targach nie zabrakło ogromnych maszyn drogowych oraz najnowocześniejszych technologii budownictwa drogowego.

Czołowi producenci z kraju i ze świata na powierzchni blisko 33.000 metrów kwadratowych przedstawiały swoją ofertę związaną z inżynierią ruchu, bezpieczeństwem drogowym i budownictwem. Na stoiskach można było zobaczyć również materiały i surowce do budowy dróg, urządzenia do znakowania, ciężkie maszyny i części infrastruktury związane z eksploatacją dróg.

Czytaj więcej
 
Ostra zima - przerażeni drogowcy

U dostawców zaczyna brakować soli drogowej, zapasy się kurczą. Jest to tym bardziej niepokojące, że taka sytuacja jest w całej Polsce, bo wszędzie padało intensywnie, więc zapotrzebowanie na sól jest bardzo duże. Osoby odpowiedzialne za zimowe utrzymanie dróg mają powody do niepokoju, czy wręcz przerażenia. Powoli nie ma czym ze skutkami zimy walczyć. Sól, to jedyny skuteczny środek umożliwiający drogowcom walkę z lodem i gołoledzią. Aby szosy były zimą czarne, a więc bezpieczne, od lat używa się do ich posypywania chlorku sodu, czyli znanej wszystkim dobrze popularnej soli, mającej zastosowanie także w kuchni. W przypadku bardzo niskich temperatur dosypuje się do niej także bardziej żrącego, i tym bardziej skuteczniejszego w tęgie mrozy chlorku magnezu lub chlorku wapnia. Jednak to zwykła sól jest podstawą mieszanek używanych do odladzania dróg. A tej na składach nie ma. Podobnie jest z piaskiem - tego też brakuje. Ale w tym wypadku głównym powodem, według drogowców, jest to, że Polska stała się wielkim placem budowy dróg.


Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 6