Kupuj części i maszyny w komtechnik.pl: sprzedaz@komtechnik.pl tel: 782-163-548
środa, 05 października 2022

KomTechnik Jacek Gawior
Staniowice 25
28-305 Sobków
Regon: 260560476
NIP:656-210-92-02
sprzedaz@komtechnik.pl
tel: 782-163-548

unimog001.jpg

Recenzje Produktów

BERTI FB/P 400

Poręczna i dobra kosiarka. Można bez obaw brać. Przydaje się przy koszeniu dużych terenów np. miejskich.

Odśnieżarka wirnikowa 1200 S – 1500 S

Zakup bardzo szybki, zadzwoniliśmy, zapłaciliśmy, po 12 dniach mieliśmy maszynę u siebie. Aha, wynegocjowaliśmy darmowy transport :) Polecam

SklepWózki Widłowe

Pługi wirnikowe

Pługi

Posypywarki

Zamiatarki ręczne

Kosiarki

Przyczepy

Śmieciarki

Zamiatarki

Pojazdy - nośniki narzędzi

Koparki - ładowarki

Ładowarki

Szczotki techniczne

Odśnieżarki

Quady

Części zamienne

Oleje

Filtry
Start feed-image Wpisy RSS
Nowe produkty w naszym sklepie

Upływają kolejne dni a w naszym sklepie pojawia się coraz więcej maszyn. W tej chwili oferujemy maszyny takich firm Berti, Caster, Eco Technologies, Hako, Trilo, Pronar. Obecnie w sklepie posiadamy następujące kategorie w których znajdziecie maszyny komunalne:

Wózki widłowe

Pługi wirnikowe

Pługi

Posypywarki / Solarki / Piaskarki

Zamiatarki / Zamiatarki przemysłowe

Kosiarki drogowe

Przyczepy 

Na wszystkie maszyny udzielamy stosownych gwarancji, zapraszamy więc do kontaktu oraz zakupów. Asortyment będzie wciąż uzupełniany dlatego zapraszamy codziennie do odwiedzin serwisu Komtechnik.pl !

Zapraszamy do współpracy także wszystkich producentów którzy chcą sprzedawać swoje produkty za pośrednictwem naszego portalu.

Mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Tel: 782163548

 
Maszyny oferowane przez Komtechnik.pl podbijają serca przedsiębiorstw !

  Jednym z pierwszych naszych klientów jest EGM Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, operator m.in Kopalni Wapieni Wierzbica w Gminie Sobków. Przedsiębiorstwo od dłuższego czasu miało problemy błotem oraz pyłem wynoszonym poprzez ciężarówki na drogę dojazdową.

W zdjęciach prezentowanych poniżej jest podany typowy przykład dróg oraz placów gdzie w ruch muszą wejść zaawansowane oraz najlepsze jakościowo maszyny. W przypadku kopalni węgla oraz wszelkich kruszyw czy wapieni zwykłe małe zamiatarki nie zdają egzaminu co przyprawia o ból głowy zarządców firm. Dodatkowo w tym miejscu dochodzi jeszcze pytanie czy nie warto zainwestować więcej pieniędzy oraz dodać moduły które mogą przydać się podczas zimy, czyli np. pług wirnikowy.Zdjęcia drogi dojazdowej do kopalni wapienia:

Kopalnia WierzbicaKopalnia Wierzbica

Kopalnia Wierzbica
Kopalnia WierzbicaKopalnia Wierzbica


 
Infrastruktura 2011 już 15 listopada w Warszawie !

Tegoroczna IX edycja Międzynarodowych Targów Infrastruktury Miejskiej i Drogowej INFRASTRUKTURA 2011 odbędzie się w dniach 15-17 listopada. Na targach zaprezentują się firmy ze wszystkich obszarów infrastruktury drogowej, w tym również z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego, a także firmy posiadające oferty w zakresie budowy i modernizacji infrastruktury miejskiej. Wydarzenie będzie okazją do spotkania z przedstawicielami władz i instytucji rządowych oraz samorządowych. Ponadto imprezie będzie towarzyszył bogaty program merytoryczny, liczne konferencje, warsztaty i seminaria poświęcone aktualnym zagadnieniom branży. Targi INFRASTRUKTURA odbędą się w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie.

Więcej…
 
Maszyny oraz części w sprzedaży na KomTechnik.pl !

Z radością ogłaszamy że od dnia dzisiejszego nasz serwis internetowy rozpoczyna sprzedaż maszyn oraz części z branży komunalnej. Wszystkich zainteresowanych Naszą ofertą zapraszamy do kontaktu pod  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. bądź pod numer telefoniczny 726151825

 
Nowości w Komtechnik !

Jak Państwo zapewne już wiecie, Nasz serwis intensywnie pracuje nad wprowadzeniem pierwszego w Polsce sklepu internetowego z maszynami komunalnymi. Zgodnie z Naszymi planami do 1 września na serwisie pojawią się już pierwsze oferty, zapraszamy do odwiedzania KomTechnik.pl codziennie i zapoznawania się z nowościami których będzie naprawdę dużo.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 8