Kupuj części i maszyny w komtechnik.pl: sprzedaz@komtechnik.pl tel: 782-163-548
sobota, 21 września 2019

KomTechnik Jacek Gawior
Staniowice 25
28-305 Sobków
Regon: 260560476
NIP:656-210-92-02
sprzedaz@komtechnik.pl
tel: 782-163-548

U20_brodzi.jpg

Recenzje Produktów

BERTI FB/P 400

Poręczna i dobra kosiarka. Można bez obaw brać. Przydaje się przy koszeniu dużych terenów np. miejskich.

Odśnieżarka wirnikowa 1200 S – 1500 S

Zakup bardzo szybki, zadzwoniliśmy, zapłaciliśmy, po 12 dniach mieliśmy maszynę u siebie. Aha, wynegocjowaliśmy darmowy transport :) Polecam

SklepWózki Widłowe

Pługi wirnikowe

Pługi

Posypywarki

Zamiatarki ręczne

Kosiarki

Przyczepy

Śmieciarki

Zamiatarki

Pojazdy - nośniki narzędzi

Koparki - ładowarki

Ładowarki

Szczotki techniczne

Odśnieżarki

Quady

Części zamienne

Oleje

Filtry
Start Aktualności Targi Komtechnika 2010 zakończone
Targi Komtechnika 2010 zakończone
Najnowsze rozwiązania w zakresie ochrony środowiska, międzynarodowa reprezentacja liderów branży, specjalistyczne konferencje, spotkania biznesowe i warsztaty, przestrzenie specjalne,  pokazy maszyn i pojazdów w ruchu, konkursy i interesujące wystawy  – wszystko to można było zobaczyć na Międzynarodowych Targach Ochrony Środowiska POLEKO, Międzynarodowych Targach Techniki Komunalnej KOMTECHNIKA oraz Targach Produktów i Usług dla Samorządów Lokalnych GMINA, które właśnie się zakończyły.thumbnail_img_4517.JPG

Ekspozycja targów POLEKO, KOMTECHNIKA i GMINA zajęła łącznie powierzchnię ponad 16.000 m2 i zgromadziła około 700 wystawców i firm reprezentowanych z 20 krajów: Austrii, Australii, Belgii, Czech, Danii, Finlandii, Francji, Holandii, Japonii, Kanady, Lichtensteinu, Luksemburga, Niemiec, Norwegii, Polski, Szwajcarii, Szwecji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii i Włoch.

W czasie czterech dni targowych ekspozycję odwiedziło ponad 20 tysięcy zwiedzających. Targi  cieszyły się też ogromnym zainteresowaniem mediów tak branżowych jak i lokalnych oraz ogólnopolskich. W sumie akredytowało się blisko 300 dziennikarzy.

Podczas targów rozdano tradycyjnie prestiżowe wyróżnienia: Złote Medale i nagrody Acantus Aureus. W tym roku tym pierwszym wyróżnieniem uhonorowano 9 firm w ramach targów Poleko, 3 uczestniczące w targach Komtechnika oraz 3 z targów Gmina. Podczas Gali Otwarcia wręczone zostały także nagrody Acanthus Aureus. Jest to wyróżnienie przyznawane za stoiska najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy w ekspozycji targowej. W gronie laureatów Złotego Akanta znalazło się 12 firm.

thumbnail_img_4916.JPG

O ponad 100% większą powierzchnią w porównaniu do ubiegłego roku mogły się pochwalić targi KOMTECHNIKA. W wydarzeniu udział wzięli czołowi liderzy branży, prezentując najnowocześniejsze urządzenia i pojazdy służące do utrzymania czystości i porządku ulic i placów oraz konserwacji i utrzymania zieleni miejskiej.

„Już dziś oceniamy, że w 2011 roku na pewno weźmiemy udział w targach KOMTECHNIKA, prezentując ofertę na większym stoisku. Nie kryjemy zadowolenia z udziału w targach. Nowe kontakty, które tu pozyskaliśmy pozwalają na sprzedaż w ciągu najbliższych tygodni kilkunastu maszyn” - ocenił targi KOMTECHNIKA Paweł Bawolski z firmy Korbanek  sp. z  o.o. z Tarnowa Podgórnego

W ramach targów POLEKO funkcjonowały w tym roku cztery ekspozycje specjalne: Salon Czystej Energii, Salon Recyklingu, Aparatura Kontrolno-Pomiarowa oraz Nauka dla Środowiska. Silną stroną targów był program wydarzeń, na który składało się kilkadziesiąt specjalistycznych konferencji, seminariów, debat ale również wystaw, prezentacji i konkursów. Należy tu wymienić Forum Czystej Energii – cykl codziennych seminariów poświęconych najnowszym rozwiązaniom w dziedzinie pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych oraz Forum Recyklingu, którego tematem wiodącym było powtórne wykorzystanie materiałów oraz zmniejszenie produkcji odpadów.

Wyjątkowo ciekawym punktem programu okazała się debata z udziałem ekspertów pod tytułem „Czy istnieją granice ochrony środowiska?”, która miała miejsce 24 listopada 2010 r. W jej trakcie zabrali głos przedstawiciele mediów, instytucji państwowych, organizacji pozarządowych oraz inwestorzy.

thumbnail_img_4938.JPG

Po raz pierwszy w targach POLEKO udział wzięła Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej z Poznania, prezentując sprzęt oraz procedury działania podczas akcji związanych z klęskami żywiołowymi. Oddział Wielkopolski Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie zorganizowały w dniach 24-25 listopada 2010 r. konferencję techniczną pt. „Przeciwdziałanie poważnym awariom przemysłowym”. Ogromnym powodzeniem cieszył się też pokaz ratownictwa chemiczno-ekologicznego zorganizowany przez Komendę Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej 25 listopada 2010r.

thumbnail_img_5240.JPG

Ważnym wydarzeniem targowym okazał się cykl spotkań Glob Pełen Energii. Podczas czterech dni targowych zaproszeni eksperci świata nauki, przemysłu oraz pasjonaci interesujący się odnawialnymi źródłami energii, w tym m. in. Pascal Brodnicki i Tomasz Zubilewicz, przybliżali wszystkim zainteresowanym zagadnienia dotyczące energetyki geotermalnej, słonecznej, wiatrowej i wodnej.

W sumie na targowych program wydarzeń składało się kilkadziesiąt specjalistycznych konferencji, seminariów, debat ale również wystaw, prezentacji i konkursów. Były to zatem nie tylko targi produktów i eko-rozwiązań ale również targi wiedzy.