Kupuj części i maszyny w komtechnik.pl: sprzedaz@komtechnik.pl tel: 782-163-548
piątek, 14 sierpnia 2020

KomTechnik Jacek Gawior
Staniowice 25
28-305 Sobków
Regon: 260560476
NIP:656-210-92-02
sprzedaz@komtechnik.pl
tel: 782-163-548

Recenzje Produktów

BERTI FB/P 400

Poręczna i dobra kosiarka. Można bez obaw brać. Przydaje się przy koszeniu dużych terenów np. miejskich.

Odśnieżarka wirnikowa 1200 S – 1500 S

Zakup bardzo szybki, zadzwoniliśmy, zapłaciliśmy, po 12 dniach mieliśmy maszynę u siebie. Aha, wynegocjowaliśmy darmowy transport :) Polecam

SklepWózki Widłowe

Pługi wirnikowe

Pługi

Posypywarki

Zamiatarki ręczne

Kosiarki

Przyczepy

Śmieciarki

Zamiatarki

Pojazdy - nośniki narzędzi

Koparki - ładowarki

Ładowarki

Szczotki techniczne

Odśnieżarki

Quady

Części zamienne

Oleje

Filtry
Start
Yamaha rozwija się w Polsce ! PDF Drukuj Email
środa, 17 sierpnia 2011 00:00


Pracownicy służb komunalnych maja do dyspozycji 20 punktów, w których mogą zapoznać się z ofertą profesjonalnego wyposażenia mikrociągników TechLander. Dzięki rozwiniętej sieci sprzedaży i serwisów w każdej sytuacji klient może liczyć na fachową i uprzejmą pomoc autoryzowanych dealerów i mechaników podczas okresu gwarancyjnego, a także po jego zakończeniu.

Miejscowi dilerzy dostarczają nie tylko produkty ale także fachową pomoc przy wyborze lub wykorzystaniu produktów firmy Yamaha. Doradzają również jak pozyskać środki Unii Europejskiej na sfinansowanie zakupu mikrociągników oraz urządzeń towarzyszących.Rosnąca liczba maszyn tej marki pracujących w Polsce wymusza konieczność zaopatrzenia w części zamienne oraz wykonywania profesjonalnej obsługi serwisowej. Nowi dealerzy Yamaha to uznane firmy sprzedające od wielu lat maszyny rolnicze, leśne i komunalne.

W ofercie TechLandera znajdują się: przednia kosiarka bijakowa, zaczepiana kosiarka nożowa, opryskiwacz, siewnik, zamiatarka montowana z przodu, pług wielofunkcyjny, zaczepiana zamiatarka z pojemnikiem oraz przyczepa. TechLander to marka własna profesjonalnego osprzętu rolniczego do pojazdów ATV firmy Yamaha. Liczne urządzenia dodatkowe TechLander zaprojektowane specjalnie do mikrociągników Yamaha umożliwiają wykorzystanie ich w dziesiątkach różnych prac. Pojazdy ATV wyposażone w osprzęt TechLander stanowią pomoc w pracach służb komunalnych, gospodarstwach rolnych, leśnych i sadach 


Oddział w Polsce wprowadził również do sprzedaży własną markę profesjonalnego osprzętu rolniczego do pojazdów ATV - TechLander. Liczne urządzenia dodatkowe TechLander zaprojektowane specjalnie do mikrociągników Yamaha umożliwiają wykorzystanie ich w dziesiątkach różnych prac. Pojazdy ATV wyposażone w osprzęt TechLander stanowią pomoc w gospodarstwach rolnych, leśnych, sadach i pracach służb komunalnych. Yamaha Motor jest reprezentowana w kraju przez Yamaha Motor Middle Europe - Oddział w Polsce. Oddział  oferuje na polskim rynku motocykle, skutery, pojazdy ATV, skutery śnieżne, wózki golfowe, generatory oraz sprzęt marine marki Yamaha.

Poprawiony: środa, 31 sierpnia 2011 11:30