Kupuj części i maszyny w komtechnik.pl: sprzedaz@komtechnik.pl tel: 782-163-548
wtorek, 19 czerwca 2018

KomTechnik Jacek Gawior
Staniowice 25
28-305 Sobków
Regon: 260560476
NIP:656-210-92-02
sprzedaz@komtechnik.pl
tel: 782-163-548

Recenzje Produktów

BERTI FB/P 400

Poręczna i dobra kosiarka. Można bez obaw brać. Przydaje się przy koszeniu dużych terenów np. miejskich.

Odśnieżarka wirnikowa 1200 S – 1500 S

Zakup bardzo szybki, zadzwoniliśmy, zapłaciliśmy, po 12 dniach mieliśmy maszynę u siebie. Aha, wynegocjowaliśmy darmowy transport :) Polecam

SklepWózki Widłowe

Pługi wirnikowe

Pługi

Posypywarki

Zamiatarki ręczne

Kosiarki

Przyczepy

Śmieciarki

Zamiatarki

Pojazdy - nośniki narzędzi

Koparki - ładowarki

Ładowarki

Szczotki techniczne

Odśnieżarki

Quady

Części zamienne

Oleje

Filtry
Pługi wirnikowe
Pług wirnikowy HYDROG PWF EmailPługi odśnieżne wirnikowe HYDROG PWF

Pługi wirnikowo-frezujące typu PWF są przeznaczone do montażu na ciągnikach o mocy od 30 do 150 KM oraz na ładowarkach, koparko-ładowarkach, równiarkach i nośnikach narzędzi, takich jak UNIMOG.

Pługi służą do:

  • usuwania śniegu i odrzucania na odległość od 5 do 25 m,
  • usuwania i jednocześnie załadunku śniegu na skrzynię ładunkową samochodu lub przyczepy,
  • frezowania i ścinania kolein śnieżnych.

zobacz więcej
 
SCHMIDT SUPRA 2001, 4001, 5001 EmailPługi wirnikowe typu SUPRA są używane do odśnieżania dużych ilości śniegu, szczególnie sprawdzają się  na lotniskach i w górach.

Samojezdny wirnikowy pług frezujący SUPRA  jest zabudowany na specjalnym podwoziu z przegubem skrętnym. Dzięki takiemu rozwiązaniu siła napędu wszystkich kół podczas pracy zawsze działa w optymalnym kierunku, czyli w kierunku pracy głowicy roboczej. Tylna część pojazdu, niezależnie od promienia skrętu, zawsze podąża dokładnie śladem części przedniej. Wyeliminowano w ten sposób zjawisko najeżdżania pojazdu na ściany korytarza śnieżnego.


Czytaj więcej
 
Schmidt FS 105 Email


Dwustopniowy frezujący pług wirnikowy z kołem wyrzucającym jednakowo dobrze sprawdza się podczas usuwania śniegu z dużych powierzchni jak i usuwania pryzm.

Dzięki stabilnej budowie nadaje się do pracy w szczególnie ekstremalnych warunkach śniegowych. Bęben frezujący pługa wirnikowego FS 105, wyposażony w specjalne zęby, bez problemu radzi sobie z twardym i zamarzniętym śniegiem.Czytaj więcej
 
Schmidt FS 75 EmailDwustopniowy frezujący pług wirnikowy z kołem wyrzucającym jednakowo dobrze sprawdza się podczas usuwania śniegu z dużych powierzchni jak i usuwania pryzm.

Dzięki stabilnej budowie nadaje się do pracy w szczególnie ekstremalnych warunkach śniegowych. Bęben frezujący pługa wirnikowego FS 75 wyposażony w specjalne zęby bez problemu radzi sobie z twardym i zamarzniętym śniegiem.


Więcej…
 
Schmidt pług SF3-Z Email
Boczny, frezujący pług wirnikowy SF3-Z doskonale nadaje się do usuwania twardych zlodowaciałych pryzm śniegu.

Pług ten sprawdza się szczególnie w specjalnych warunkach jak np. praca w środku miasta, na mostach lub w pobliżu ekranów dźwiękochłonnych, czyli w miejscach, gdzie nie zawsze dozwolone jest swobodne odrzucanie zgarnianego śniegu. W takich przypadkach śnieg musi być załadowany na samochód ciężarowy i wywieziony z miejsca zalegania.

Czytaj więcej
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2